Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Hajra - Gjith' Natën Rri N'dritare Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjith' natën rri n'dritare
Shikjoj te4 buk'rën han-e

M'kujtohesh ti dashnore
Se asaj i përngjan-e
...
Gith' bota le ta dijë
Se vetëm një e deshta
Dashnor asaj ju bana
Dhe zemrën unë ja fala

Mallkova Perëndinë
Mallkova unë çdo gja-e
Mallkova mëmë e at-e
Që m'lindën të pat-e


Ky tekst u dërgua nga  GreenEye66Luan Hajra
Publikimi: 15/02/2013


Luan Hajra - Gjith' Natën Rri N'dritare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjith' Natën Rri N'dritare".
3. Video është e këngës "Gjith' Natën Rri N'dritare", por nuk këndohet nga Luan Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Hajra:


Komente 0