Më mbaj mend (për 1 muaj)


Luan Krasniqi - Blerina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blerina".
3. Video është e këngës "Blerina", por nuk këndohet nga Luan Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luan Krasniqi - Blerina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/03/2009

2009-03-26T13:40:21+00:00Askjush nuk e di se sjam ndisponim malli me ka marr per ty moj blerin.{ref}.Luj Blerin e moj dashnore e moj dashnore zemren time kreit ma morre
Luj luj blerin e moj dashnore zemren time kreit ma morre

Askush nuk e di se qe kam shum merzi malli me ka marre per ty moj blerin
askush nuk e di se kam shum merzi malli me ka marr per ty moi blerin
Luj blerin e moi dashnore zemren time kreit ma morre
Luj Luj blerin e moi dashnore zemren time kreit ma morre

Vetem ti e di hallin dertin tim merre zemren time eja moj blerin
vetem ti e di hallin dertin tim merre zemren time eja moj blerin
Luj blerin e moi dashnore zemren time kreit ma morre
Luj Luj blerin e moi dashnore zemren time kreit ma moreeeee.


Ky tekst u dërgua nga Nationalboy
Më Shumë Këngë Nga Luan Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet