Më mbaj mend (për 1 muaj)


Luan Krasniqi - Ne Oren 10

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Oren 10".
3. Video është e këngës "Ne Oren 10", por nuk këndohet nga Luan Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luan Krasniqi - Ne Oren 10  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

21/05/2009

2009-05-21T12:36:59+00:00Madhi per ty me kaplon shpirti ma shtrengon syt e tu kur ti kujtoj smundem tet harroj kalun vite ti nuk po vjen kjo vetmi zemren ma then spata forc kjo le ti them mbete pik ne shpirtin tem.

[ref 4]
Kjo vetmi mshoqron oren 1o ma kujton nat dit vere kur mthe stëharojj.

Madhi per ty me kaplon shpirti ma shtrengon syt e tu kur ti kujtoj smundem tet harroj
kaluan vite ti nuk po vjen kjo vetmi zemren ma then spata forc me le ti them mbete pik ne shpirtin tem

[ref 4]

Kio vetmi mshoqron oren 1o ma kujton nat dit vere kur mthe stëharroj.


Ky tekst u dërgua nga Nationalboy
Më Shumë Këngë Nga Luan Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet