Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Zhegu - Filli I Dashurise Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Tek shfletoja ne nje liber mbreme ne shtepi
Ne mes faqesh gjeta letren qe me coje ti
Dhe me erdhen prape ne mendje vitet e rinise
Nga ajo leter ku fillonte filli i dashurise.

Ja lexova letres tende fjalet nje nga nje
Ne c'do fjale ne c'do fraze te shikoja ty
Edhe pse kaluan vite ndjeva emocion
Mbet e paster, mbet e fresket dashuria jone.

Rrodhen vitet dhe pranverat erdhen nje nga nje
Hodhi rrenje e lulezoj e jona dashuri
Edhe pse jemi martuar kemi dhe femije
Une te ndjej edhe te dua si te jem i ri.

Une lexoja ti buzeqeshje qeshnin dhe femijet
Ti shikoje dhe te ndrisnin syte e tu plot drite
Edhe une te perqafova plot me emocion
Na pushtuan dhe femijet rrahu zemra jone.


Ky tekst u dërgua nga  Fatoja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Luan Zhegu
Publikimi: 01/10/2012


Luan Zhegu - Filli I Dashurise
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Filli I Dashurise".
3. Video është e këngës "Filli I Dashurise", por nuk këndohet nga Luan Zhegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Zhegu:


Komente 0