Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Luana Vjollca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  782
 • Vendlindja:
 • Tirane 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Luana Vjollca është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Luana Vjollca është e njohur si moderatore në programe të ndryshme, në një nga televizionet publikë, shqipfolës dhe si këngëtare. Syri i publikut e kapi fillimisht në daljen e saj si velinë e programit investigativ “Fiks Fare“ në vitin 2007. Më pas do të vazhdonte karrierën si moderatore në shumë emisione si “Summer Fest”, “Top Fest”, “E Diell” dhe do t`i rikthehej edhe muzikës, pasionit të hershëm. Në sezonin televiziv që sapo u mbyll, Luana pat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

53 🔥🔥

Kunata e

Getoar Selimit

Ish-E dashura e

Adrian Gaxhës

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Kanali

Youtube

Faqja

Zyrtare

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (54)

0
0
15
7
18
13
36
9
7
8
7
10
11
13
9
10
8
7
9
7

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Erga Halilaj

Barbana

Olta Boka

Kamela Islamaj

Zaimina Vasjari

Megi Laska

Marjeta Billo

Adalena Seferi

Linda Sadiku

Sabina Dana

Tags: Luana, Luana Vjollca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet