Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luana Vjollca

Tags: Luana, Luana Vjollca

Vendlindja: Tirane    Jeton dhe vepron në        Mosha: 26 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Luana Vjollca është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë pop. Luana, kete emer ja ka vendosur babai per shkak te nje fatkeqesie ne familje qe i ndodhi xhaxhait te saj qe quhej Luan. Luana Vjollca eshte nje kengetare e shtuar se fundmi ne tregun muzikor. Luana mori fame me kengen "Askush s'do ta besoj". Luana ka vetem nje moter me te madhe, Marinen. Luana karrjeren e ka filluar si prezantuese ne Top Channel. Luana ka qene e dashura e kengetarit te mirenjohur Adrian Gaxha i cili i ka dedikuar ken...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Luana Vjollca ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  291teksteshqip.com © 2007 - 2017