Luana Vjollca

Luana Provokon Nga Palestra

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[19-02-2016]
Këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto ku shihet duke ushtruar në palestrën që ajo frekuenton.

Luana di shpesh të na befasojë me pozat që merrë por ja që edhe këtë herë ajo erdhi ndryshe.

Luana ka publikuar një foto ku shihet e veshur me disa tuta me dizajn ushtarak dhe duke ngritur pesha.

Foton e ka marrë nga mbrapa duke prorovkur kështu edhe të gjithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Luana Provokon Nga Palestra


Komente 0