Luana Vjollca

Luana Më E Bukur Se Kurrë

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-02-2016]
Këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar sot një foto në Instagram ku iu ka treguar të gjithë fansave se si do të duket në emisionin më të ri në "E Diell" në Top Channel.

Ajo është shfaqur mjaft provokuese e veshur me një fustan të zi, por paksa të hapur dhe me rripa tek pjesa e gjoksit.

Kujtojmë se kënga e fundit e Luanës është bashkëpunimi më Getin “Tirana Lifestyle” e cila ka mbi 7 milionë klikime në kanalin YouTube.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Luana Më E Bukur Se Kurrë


Komente 0