A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Vetem Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  54

Komente nga Fansat

1 🔥🔥

20/07/2018

2018-07-20T16:00:11

Baby, a e din ti?
Sa kujtime më ke thy ti?
Sa gabime ti kom shly ty?
Prapë më ke bo më qajt
Baby, kur po pina ti
Pse po më thirrë mu kthy ti?
A mendove që më lëndon ti?
E unë prapë ta fal

Hah, falje s'ka
Hah, shpirtin ma ke vra
Hah, nuk kthena mo më ty, më ty

Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht
Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht

Baby, a e din ti?
Sa kujtime më ke thy ti?
Sa gabime ti kom shly ty?
Prapë më ke bo më qajt
Veq unë dhe ti
Deri dje ishe aty
Sot po don mu kthy
Ti prapë më po don me më pa

Hah, falje s'ka
Hah, shpirtin ma ke vra
Hah, nuk kthena mo më ty, më ty

Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht
Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht


Ky tekst u dërgua nga  dionaKartolina (6)

U krijua nga Fanse 2018-09-16 19:43:08
Sa, sa
nuk e din ti
Sa më ke vra
2018-08-24 23:11:15
Hah, falje s'ka
Hah, shqirtin ma ke vra
Hah, nuk kthena mo me ty
U krijua nga eleana 2018-08-19 13:44:25
Baby, a e din ti?
U krijua nga Xhesika 2018-08-18 12:00:42
Baby, a e din ti?
Sa kujtime më ke thy ti?
Sa gabime ti kom shly ty?
Prapë më ke bo me qajt
U krijua nga Erges 2018-07-25 14:36:24
Se unë vetëm ty të kam dashur
Vetëm ty të kam dasht
U krijua nga eleana 2018-07-21 12:57:20
Baby kur po pin ti
Pse pom thirrr mu kthy ti
a mendove qe m lendon ti
e une prap ta falllll

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019