Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rayvanny - Pele Pele (Feat. Luana Vjollca)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

LUANA VJOLLCA

Sa herë e dua, oh
Prap e kap
Veç një natë o baby come veç një natë

Ta kom lon seen, o pa pak
Ta godita zemrën rrak tak tak tak

Hajde give, hajde give me love
Se unë e du, du
Se unë e du, du

Hajde give, hajde give me love
Hajde me mu, mu
Hajde me mu, mu

Se unë ty t'i jap, unë ty t'i jap
Tana, tana ça don
Se unë ty t'i marr, unë ty t'i marr
Nëse mëndja më ndrron
Pesqind, amore mind si ti i kam, amore mio


Ky tekst u dërgua nga Yeah FireFeaturing: Luana Vjollca
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/07/2022
Song Writter: Raymond Shaban Mwakyusa / Rayvanny
Composer / Producer: Salmin Kassim Maengo / S2Kizzy
Rec Mix Master: Alandy
Teksti: Rayvanny & Luana Vjollca, Princi
Mua: Henri Gjata
Personal Stylist: Miranda Dupi
Luana’s Looks: Elisabetta Franchi AlbaniaRayvanny - Pele Pele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pele Pele".
3. Video është e këngës "Pele Pele", por nuk këndohet nga Rayvanny.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luana Vjollca:


Komente 0