Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Luani Dhe Migjeni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
Luani Dhe Migjeni është një duo artistësh e njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Tori E Andi

Luli Dhe Besi

Armel Dhe Emanuel Delaj

Marina Dhe Fabi

Luli E Abiti

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Hamdi Dhe Elmi Dakaj

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Tags: Luani Dhe Migjeni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet