Më mbaj mend (për 1 muaj)


Luani Dhe Migjeni - Aida

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Aida".
3. Video është e këngës "Aida", por nuk këndohet nga Luani Dhe Migjeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luani Dhe Migjeni - Aida  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T01:30:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Aida" kënduar nga Luani Dhe Migjeni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luani Dhe Migjeni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Motrat Mustafa - Aida

Per her t'par moj kur te pash
zemra me rrahu fort
te erdha prapa dy tri her
por ishte shum e kot

Aida, aida, aida te dashuroj
Aida, aida, aida te dashuroj

a mban mend moj kur te thash
se une ty te dashuroj
fjala jote aida
ter jeten mu ma kushtoj

Aida, aida,
aida se pa ty nuk mund t'jetoj
Aida ,aida.
aida se pa ty nuk mund t'jetoj

Dot vij koha te pendohesh
n'krah te mij do te afrohesh
une ter jeten ty te pres
me mall tendin do te vdes

aida te lutem mos
tjeter kend mos dashuro
aida te lutem mos
tjeter kend mos dashuro

NRG Band - Aida

Fakt se e përmendi si i marre, pa u ndal'
aty te vendi ku jemi nda at dite pa fjale
krejt kontaktet i kam shly
askënd nuk mund ta shoh me sy
aty qeshem e qaj per ty, aida jem

ref.
aida, hije e jote dua te jem ne çdo hap'
aida, shije e pa shijuar a do t'kthehesh prape?
aida, letrat qe t'i kam shkruar t'lutem mos i kall
aida, pa ty une jam ne hall' ejjjejeej

Mall qe me çmendi e me ngjall ne nje prralle
atje te vendi nje dite me vranë tjetren me ngjall
aty shkruaj e pa nguti e krejt çka kam me ty i ndaj
aty qeshem me ty e qaj, aida jem

ref..x2
aida, hije e jote dua te jem ne çdo hap'
aida, shije e pa shijuar a do t'kthehesh prape?
aida, letrat qe t'i kam shkruar t'lutem mos i kall
aida, pa ty une jam ne hall' ejjjejeej
Më Shumë Këngë Nga Luani Dhe Migjeni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet