Më mbaj mend (për 1 muaj)


Luani Dhe Migjeni - Nisja Tash Me Def

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nisja Tash Me Def".
3. Video është e këngës "Nisja Tash Me Def", por nuk këndohet nga Luani Dhe Migjeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luani Dhe Migjeni - Nisja Tash Me Def  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T01:32:16+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nisja Tash Me Def" kënduar nga Luani Dhe Migjeni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luani Dhe Migjeni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fahrije Zogaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

nisja tash me def nisja tash me def nisja tash me def nisja tash em def
se ketu na po knojna se ketu na po shkojnan me def nusen pe marrim me kenga na pe kallim se ktu na po knojnase ketu na po shkojna me def nusen pe marrim me keng na ta kallim
REF..nisja tash em def nisja tash em def hooo nisja tash em def nisja tash me def na mashalla nusen si kur drit nusen ton o po ban si drit

se ketu na po knojna aa se ketu an po knojna me def me shuplak pe knojna me def me shpulak pe knojna nusja jon oh sikur dritaaa nusja jon o skur drita

REF....nisja tash em def nisja tash me defhooo nisja tash em def nisja tash me def na mashalla nusen si kur drita nusen ton o po ban si kur drita na nusen ton po ba si dritaMë Shumë Këngë Nga Luani Dhe Migjeni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet