A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
  • Emri i Vërtetë:
  • Luar Arani
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Luar është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ajo dikur këndoi në bashkëpunim me Flori Mumajesin “Gjithmonë”. Një baladë e bukur e cila me sa duket mbeti e pavdekshme për shqiptarët, kjo mbasi edhe sot e kësaj dite, kënga vazhdon të dëgjohet dhe të pëlqehet. Prej shumë vitesh jeton në Berlin të Gjermanisë. Në Nëntor 2007, Luar merr pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Nuk Te Njoh". Në Maj 2008, Luar merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Film Premiere". Më datë 19 Korrik 2012, Luar p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rina Fermini

Viola Taçi

Bruna

Silvana Rusi

Vanessa Krasniqi

Dafina Rexhepi

Amantia

Besa Krasniqi

Teuta Kurti

Bubulina Krasniqi


Tags: Luar, Luari, Luar Arani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019