Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luar - Mykonos  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/08/2018

2018-08-14T15:00:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mykonos" kënduar nga Luar.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luar i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luar:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet