Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lucera

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Lucera është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 16 Tetor 2020, Lucera publikon videoklipin "Snitches"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Eir

Out Lawz-E

BOXi

Dori (Rap)

Lil Linda

Sarah (Rap)

Maggi

Trina (Rap)

Snovv

Manii

Tags: Lucera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet