A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Lucie Miloti - Zanusha


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2004

2004-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Lauresha E Shkodrës"It's a long time that we try finding the lyrics to "Zanusha" sung by Lucie Miloti.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Lucie Miloti attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Frederik Ndoci. We wish that's the lyrics you are looking for:

Ku kje mbrame zanushe
kur te kendova
mas kafazit te pergjova
me dal jashte prej nanes s'guxova
qyqja vec pergjova.

Me ban zemra rrik e take
sec u dogja u ndeza flake
sec me zu i ziu marak

Me ban zemra rrik e take
sec u dogja u ndeza flake
sec me zu i ziu marak.more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019