Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Luisida Male

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41
  • Vendlindja:
  • Selanik 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 15 Vjeç
BIOGRAFIA: Luisida Male është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Luisida merret me këndim prej dy vitesh. Ajo angazhohet në disa disiplina artistike, një ndër të cilat është dhe piktura, por ëndrra e saj më e madhe është të bëhet këngëtare. Talentin e saj ajo e sheh si një karakteristikë të familjes, pasi babai dhe halla e saj gjithashtu këndojnë dhe në të kaluarën kanë fituar dhe çmime. Në vitin 2018, Luisida Male merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tea Memeti

Uendi Zylaj

Enxhi Kulla

Alisja Koloshi

Alina Shku

Anisa Grenazi

Erleta

Onika

Valëza Zogaj

Klaensa

Tags: Luisida Male


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet