Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luiz Ejlli - Oqean Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5

Kur ti me iken larg nuk tretet nata
dhe nisin varg e varg ditet e gjata
Me vete ti me merr gjith frymezimin
Jeta zhytet ne det dhe humb kuptimin

Refreni
Ti je si oqean,
zoti vetem qe me sundon
un varka jote jam
ti me mbyt,
por gjall me mban

Kur ti me iken larg nuk tretet nata
dhe nisin varg e varg ditet e gjata
Me vete ti me merr gjith frymezimin
Jeta zhytet ne det dhe humb kuptimin

Refreni
Ti je si oqean,
zoti vetem qe me sundon
un varka jote jam
ti me mbyt,
por gjall me mban

Misteret i zbulon
e kuptova e mesova sot
pse vall un te besoj
je vertet je vertet njesoj


Ky tekst u dërgua nga 🌚


Nuk kemi video për këtë këngë.


Luiz Ejlli
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/02/2023


Luiz Ejlli - Oqean
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oqean".
3. Video është e këngës "Oqean", por nuk këndohet nga Luiz Ejlli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luiz Ejlli:


Komente 0