Luiza Ndregjoni
Luiza Ndregjoni

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Peshkopi
  • Jeton në
  • Shqipëri
  • Ditëlindja:
  • 29 Mars
  • Horoskopi:
  • ♈ DashiBiografia

Luiza Ndregjoni është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0