A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luka Qarri

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
BIOGRAFIA: Luka Qarri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 23 Janar 2019, Luka Qarri publikon videoklipin "Kenga Me Shton Jeten". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti. Videoklipi u prodhua nga kompania Four Infinit Production. Më datë 9 Shtator 2019, Luka Qarri publikon videoklipin "Të Dua Me Të Vertet". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, ndërsa teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Videoklipi u prodhua nga ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Metlli Musaraj

Kasem Lapa

Safet Lezaj

Nasi Kerraj

Klodjan Meçka

Rei Likaj

Feti Janca

Rudi Hasanllari

Kreshnik Alikaj (Niku)

Saimir Menkaj


Tags: Luka Qarri

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019