Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luka Qarri
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Ditëlindja:
  • 1 Shtator
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
Nuk ka akoma asnjë votë

Luka Qarri është këngëtar. Më datë 23 Janar 2019, Luka Qarri publikon videoklipin "Kenga Me Shton Jeten". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti. Videoklipi u prodhua nga kompania Four Infinit Production.

Më datë 9 Shtator 2019, Luka Qarri publikon videoklipin "Të Dua Me Të Vertet". Muzika e këngës u punua nga Vani Rushiti, ndërsa teksti u shkrua nga Vojsava Alia. Videoklipi u prodhua nga kompania Four Infinit Production.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet