Luki
Luki

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

 • Emri i vërtetë:
 • Nderim Hashani
 • Vendlindja:
 • Mirash
 • Jeton në
 • Ferizaj
 • Mosha:
 • 21 Vjeç
 • Ditëlindja:
 • 30 Gusht 2002
 • Horoskopi:
 • ♍ VirgjereshaBiografia

BIOGRAFIA: Luki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Vjen nga fshati Mirash, komuna e Ferizajit dhe emri i tij i vërtetë është Nderim Hashani. Më datë 22 Tetor 2020, Luki publikon videoklipin "Rrej". Më datë 12 Maj 2021, Luki publikon videoklipin "Bajrami Ne Gurbet". Orkestrimi i këngës u punua nga Egzon Bajraliu. Më datë 21 Shtator 2021, Luki publikon videoklipin "Pik Mu Bane". Muzika e këngës u punua nga Egzon Bajraliu, ndërsa teksti u shkrua nga Ejup Shabani. Më datë 13 Shkurt 2024, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0