Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luki - Pik Mu Bane Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pik mu bane inatqare
Ke qëllu si tepër
Mu dërzu kurqysh
Nuk don gisht pom rrotullon
Pik mu bane inatqare
Ke qëllu si tepër
Por ja vlen me ngajt pas teje
Ska.met lan rahat
O po pa me than

Ref:
Kur mos thuj ështe e pamunder
Se vjen ajo dit
Kur si dihet zemra ime
Gjtihqka ndodh pa prit
Kur mos thuj nuk dashurohem
Se me.koh ndryshon
Po po po po ani që s'beson


Ta jap besen ta jap fjalen
Ko met ba te.lumter
Ne te dy me.jetu bashk
Dashni ke me.pas
Ta jap besen ta fjalen
Ko met ba te lumter
Ne te dy me jetu bashk
Un ty un ty gjithmon ka met dasht


Ref:
Kur mos thuj ështe e pamunder
Se vjen ajo dit
Kur si dihet zemra ime
Gjtihqka ndodh pa prit
Kur mos thuj nuk dashurohem
Se me.koh ndryshon
Po po po po ani që s'beson
Luki
Publikimi: 21/09/2021
Muzika: Egzon Bajraliu
Teksti: Ejup Shabani
Video Produksioni: A Films


Luki - Pik Mu Bane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pik Mu Bane".
3. Video është e këngës "Pik Mu Bane", por nuk këndohet nga Luki.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luki:


Komente 0