Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lul Vushtria

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lul Vushtria është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 16 Qershor 2017, Bajram Gigolli & Lul Vushtria publikojnë videoklipin "Zjarr Sonte". Më datë 7 Gusht 2020, Bajram Gigolli & Lul Vushtria publikojnë videoklipin "Prej Gurbeti"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sabi

Naim Gavrani

Avdi Mjeku

Isa Neziri

Albrim Llapqeva

Remzi Leka

Fisnik Ristemi

Anton Keraj

Premtim Mehmeti

Urim Bajramaj

Tags: Lul Vushtria, Luli, Lul Vushtrrija, Lul Vushtrria


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet