A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lule Mustafa
  • Origin:
  • Mushtish (Prizren) 
  • Age:
  • 29
  • Birthday:
  • 12 June 1990
  • Zodiac sign:
  • ♊ Binjaket
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  49

Lule Mustafa is a popular singer. Motra më e vogël nga 8 motrat Mustafa. Këndon edhe muzikë popullore, por i pëlqen edhe të jetë "gangstere", padyshim automjeti apo mund të themi edhe gjëja më e preferuar e saj është motoqikleta. Ka një stil interesantë gjitashtu.

Në vitin 2011, Lule Mustafa publikon albumin "Kenge Dasmash".

Më datë 16 Maj 2014, Lule Mustafa publikon videoklipin "Mir Se Erdhe Vuajtje".

Më datë 11 Prill 2015, Lule Mustafa publikon videoklipin "Mallkimi Im".

Më datë 5 Mars 2016, Lule Mustafa publikon videoklipin "Me Ka Marr Malli".

Më datë 27 Janar 2017, Daim Lala & Lule Mustafa publikojnë videoklipin "Veç Në Fotografi". Muzika e këngës u punua nga Rrahman Kryeziu, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rrahman Kryeziu.

Më datë 3 Shkurt 2018, Lule Mustafa publikon videoklipin "Deren Mos Ma Mbyll". Muzika e këngës u punua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Lulzim Kryeziu, Kreshnik Avdiu.

Më datë 11 Maj 2019, Lule Mustafa publikon videoklipin "Me Shpirt Te Du". Videoklipi u prodhua nga kompania EMF Creative.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

SnapChat

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add New

Official Profiles
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019