A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Lule Mustafa - Syt E Mi


Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

24/09/2012

2012-09-24T13:55:35

Ty aspak nuk te dhemb
ndarja nga ti po me vjen
ti tash shpinen po ma kthen
kurr me ty me sdo te jem

Reff : (3X)
tpash me syt e mi
aroma e saj esht tek ti
e di mir ku je ti
pse me le ne vetmi

Ti mi more ndjenjat krejt
ne at nat kur ti me le
te kam dasht me te vertet
tash te tjetra ngrotesi ke gjet

Reff : (3X)
tpash me syt e mi
aroma e saj esht tek ti
e di mir ku je ti
pse me le ne vetmi


Lyrics submited by Tina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019