Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Lule Mustafa - Sikur Flutur Shkon Tuj Kcy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sikur Flutur Shkon Tuj Kcy" kënduar nga Lule Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lule Mustafa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Donika Ndreca & Arben Dema. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ne nje dasem ty te pashe
Isharet me sy ta dhashe x2

Tak ngadal te jam afru
Me ty deshta me vallezu x2

Ref...x2
Sikur flutur shkon tuj kcy
Shpeshe po ma lun njonin sy
Me ty luftes ja kam nise
Nuk dorezohem pa bitis

Hapi krahet me shami
Sikur shqipja ne liri x2

Me gaz belin ta tregoj
Zemren tande peshe ta çoj x2

Ref...x2
Sikur flutur shkon tuj kcy
Shpeshe po ma lun njonin sy
Me ty luftes ja kam nise
Nuk dorezohem pa bitis

...

Ref...x2
Sikur flutur shkon tuj kcy
Shpeshe po ma lun njonin sy
Me ty luftes ja kam nise
Nuk dorezohem pa bitisMë Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet