Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Lule Mustafa - Mir Se Erdhe Vuajtje  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  22

Komente

3 🔥

16/05/2014

2014-05-16T18:27:23+00:00Mir se erdhe vuajtje
dot jetojsh me mua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua

kur nje dashuri
esht e ndaluar
jeta behet ferr
e shoqeron loti
ky esht fat
ce sot po ndodh me mua¨
dhimbjen time
kujt mos ja dhasht zoti

ky esht fat
ce sot po ndodh me mua¨
dhimbjen time
kujt mos ja dhasht zoti

REF
Mir se erdhe vuajtje
dot jetojsh me mua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua

II
une e di shum mire
cesht e verteta
te jetoj me ty
nuk esht e mundur
nuk e di pse kshtu me solli jeta
ce te vuaj
e kurr mos te jem e lumtur

nuk e di pse kshtu me solli jeta
ce te vuaj
e kurr mos te jem e lumtur

REF
Mir se erdhe vuajtje
dot jetojsh me mua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua
se ne jet kurr sdo ta kem
ate ce e dua


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Lule Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet