Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Luli - Vetem Nje Nat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Nje Nat".
3. Video është e këngës "Vetem Nje Nat", por nuk këndohet nga Luli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luli - Vetem Nje Nat  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/02/2013

2013-02-28T13:55:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Nje Nat" kënduar nga Luli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mira Janji. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Vetem nje nat kur isha me ty
nuk pata fat me te shoh me sy
2.kerko andej e kerko andej
zemra ka mall e askund ste gjej

Refren
Dua te jem e jotja prap
cfare nuk te dhash tani do ti jap
2.me buzet e mia do ta qendis
shenjen e dashuris

jeta vazhdon po per mua jo
nuk jam e qet deri sa te shoh
2.kerko andej e kerko kendej
zemra ka mall e askund ste gjejMë Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë