Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luli (Lulzim Sadiku) - Pike E Dobet Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


S’ia lejoj në jetë kërkujt
Me ma ba zemrën me vujtë
Po kur bahet për ty fjalë
Pikë e dobët që s’i boj ballë
Ref
Xhan o xhan, xhan të kam
Veq me ty i lumtur jam
O pa ty jeta esht kot

O me ty zemra esht plot

Me u betue njëmijë herë
Fjal’t e mia kam me i shkelë
Mjafton ti ‘para me m’dalë
Pikë e dobët që s’i boj ballë


Luli (Lulzim Sadiku) - Pike E Dobet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pike E Dobet".
3. Video është e këngës "Pike E Dobet", por nuk këndohet nga Luli (Lulzim Sadiku).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luli (Lulzim Sadiku):


Komente 0