Luljeta Konomi Haxhi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8
Luljeta Konomi Haxhi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Teuta Dyrmishi

Tefta Kondo

Laxarela

Eglantina Doko

Griselda Pepa

Nertila Vreto

Ani Myzeqarja

Vitori Balili

Juli Cenko

Blerta Agolli


Tags: Luljeta Konomi Haxhi, Luljeta Konomi, Luljeta Haxhi

Krijo Një Kartolinë