A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luljeta Krasniqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  24
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Luljeta Krasniqi is a popular singer of Modern Traditional & Folk Ballads music. Ajo është një këngëtare me shumë sharm nga Kosova. Luljeta ka shumë kohë që ka dalë në tregun muzikor dhe ka arritur që të lë gjurmë kudo ku ka shkuar. Muzika për të është një hobi që ka shumë rëndësi, pasi siç thotë ajo, këtë talent e ka trashëguar nga babai. Si shumë këngtarë edhe Luljeta u bë e njohur me performancat e saj në festivale të ndryshme si: "Kosovarja kendon", "Akordet e Kosoves" etj. Disa nga hitet e saj janë: "Zjarr dhe acar", "Mo...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Ne Kullat Tona (2014)

Gaboje Rrugen (2011)


» Add A Song »

Mos Premto
Asgje Ma Shume
Para Syve T'mi
Ti Ja Ke Nis
Lotin Per Ty
Thrret Presheva
Zjarr Dhe Acar


Related Artists:

Jeta Abazaga

Ilire Marevci

Anduena Tahiri

Artesa Retkoceri

Valentina Bajraktari

Nada Gjyriqi

Mera Zymeri

Fitore Gjonbalaj

Emine Toska

Shqipe Kabashi Hasanaj


Tags: Luljeta Krasniqi, Lulieta Krasniqi, Lulja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019