Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Krasniqi - A Tkan Thane Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


A t'kam thane a t'kam thane
O dylber o vlla e o dylber o vlla
Nusja jote nusja jote
Ma e mira n'mahalle ma e mira n'mahalle

A t'kam thane a t'kam thane
Vllau jem o lum vllau jem o lum e
Nusja jote nusja jote
Ma e mira n'katun e ma e mira n'katun e

...


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Luljeta Krasniqi - A Tkan Thane
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Tkan Thane".
3. Video është e këngës "A Tkan Thane", por nuk këndohet nga Luljeta Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Krasniqi:


Komente 0