A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luljeta Kuraja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Luljeta Kuraja është një këngëtare e njohur. Më datë 7 Janar 2013, Luljeta Kuraja publikon videoklipin "Don`T Let Kosovo Cry"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gledis

Shpresa

Erinda Dhima

Pegi Xhani

Manushaqe Vata

Zaide Misini

Venera Imeri

Liliana Kanina

Jorida Zaimaj

Gentiana Bujupi


Tags: Luljeta Kuraja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019