Më mbaj mend (për 1 muaj)


Luljeta Kuraja - Don`T Let Kosovo Cry

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don`T Let Kosovo Cry".
3. Video është e këngës "Don`T Let Kosovo Cry", por nuk këndohet nga Luljeta Kuraja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luljeta Kuraja - Don`T Let Kosovo Cry  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

07/01/2013

2013-01-07T19:07:38+00:00THERE`S A LAND THAT IS DYING
THERE`S A NATION THAT IS CRYING
KOSOVO IS WEEPING FOR SALVATION
HELP AND SAVE THE ALBANIAN NATION

THROUGH ENDLES YEARS OF HEGEMONY
KOSOVO HAS LIVED IN AGONY
THE WORLD MUST PUT AN END TO THIS
AND REASSURE ETERNAL PEACE

GIVE US PEACE
SAVE OUR CHILDREN
STOP THE TERROR
WE NEED OUR FREEDOM

THE WHOLE WORLD MUST ACT TOGETHER AS ONE
KOSOVO NEEDS YOU MORE THAN EVER NOW

STOP ETHNIC CLEANSING AND GENOCIDE
STOP THE KILLING KOSOVO WIDE
ACT NOW IN GOD`S ALL MIGHTY NAME
PERISH EVIL AND THIS INHUMAN SHAME

GIVE US PEACE x2
SAVE OUR CHILDREN
STOP THE TERROR
WE NEED OUR FREEDOM

THE WHOLE WORLD MUST ACT TOGETHER AS ONE
KOSOVO NEEDS YOU MORE THAN EVER NOW

GIVE US PEACE
SAVE OUR SOULS
STOP THE TERROR
RETURN OUR HOMES

THE WHOLE WORLD MUST ACT TOGETHER AS ONE
KOSOVO NEEDS YOU MORE THAN EVER NOW

D O N ` T L E T K O S O V O,
P L E A S E D O N ` T L E T K O S O V O C R Y !


Ky tekst u dërgua nga Nissa
Më Shumë Këngë Nga Luljeta Kuraja:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet