Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Luljeta Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  187
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Luljeta Shala është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Paraqitjet e para ishin ne vitin 2004 duke marr pjes neper dasma. Talentin e kengetares e zbuloi babai i saj Qamil Shala dhe shkuan bashke neper dasma, koncerte e festivale te ndryshme. Luljeta ka realizuar shume kenge dhe albume po ashtu edhe videoklipe se bashku me Qamilin. Luljeta ka shume paraqitje ne skene, eshte e martuar me Alban Demaj dha ka dy vajza te cilat i quajne RESILA dhe RONILA. Më datë 30 Nëntor 2013, Luljeta Shala publikon v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

9 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareEmër E Mbiemër (2018)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Dafina Morina

Nita Bahtiri

Feime Salihu

Fiorela Sahiti

Vjosa Selmani

Nita Latifi

Adelina Spahija

Liridona Spahiu

Nazmije Selimi

Adelina Jashari

Tags: Luljeta Shala, Lulieta Shala, Luljeta Demaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet