Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Luljeta Shala - Cka Je Ti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

06/07/2018

2018-07-06T12:46:26+00:00

Këngë e albumit:

"Emër E Mbiemër"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Cka Je Ti" kënduar nga Luljeta Shala.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luljeta Shala i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet