Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luljeta Shala - Moj Lulije Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj lulie o lum kunata
e ku naj rrite flokt e gjata
e ku naj rrite flokt e gjata

Un i rrita o ner ni hije
e tuj ba gati per nusnije
e tuj ba gati per nusnije


Hajde oj lulie me kismet te bardh
qikat me dahire dojkan nan me kall
2x

Hajde bashk e knojna me fjal mira dije
thuni ma e mira je lule ksaj shpije
2x


Luljeta Shala - Moj Lulije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Lulije".
3. Video është e këngës "Moj Lulije", por nuk këndohet nga Luljeta Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luljeta Shala:


Komente 0