Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lulka Merkulaj - Hajde Hajde Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

ç'ka banketi qe shkelqen dhendrri nusja po na vjen dor per dore e hyn ne valle dhendrri yll nusja sorkalle bab e nan sa shume kan prit me pa gzimin e ksaj dit kan prit moter e vella me ju pa ju krah per krah REF; hajde hajde hopa hopa te kercejme sa dridhet toka hajde hajde nusja re hajde sa e bukur je hajde hajde hopa hopa te kercejme sa dridhet toka hajde hajde nusja re hajde sa e bukur je rreth e rreth krushqit dasmor vallen marrin dor per dor ne mes tyre çifti i ri dhendrri yll nusja hyjni bab e nan sa shume kan prit me pa gzimin e ksaj dit kan prit moter e vella me ju pa ju krah per krah REF; hajde hajde hopa hopa te kercejme sa dridhet toka hajde hajde nusa re hajde sa e bukur je hajde hajde hopa hopa te kercejme sa dridhet toka hajde hajde nusja e re hajde sa e bukur je
hajde kalle kalle 4 her


Lulka Merkulaj - Hajde Hajde
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde", por nuk këndohet nga Lulka Merkulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lule Merkulaj:


Komente 0