Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lule Merkuraj - Me Shikon Me Buze Ne Gaz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Më shikon me buzë në gaz
sikur don me fol me mu
Un me ty moj do të flas
oh moj xhan,
nuk po munem me duru.

Rrugës më shkon si hyjri
e fustani oh mir t’ka ra
ç’më pikllun sytë e ty
oh moj xhan
ç’më ke prek n’dashuri.

Flokët m’i ke thur gërshet
si kuror lule dhe ar
askërkujt moj si përket
Oh moj xhan,
nji petrit nji djal beqar.


Lule Merkuraj - Me Shikon Me Buze Ne Gaz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Shikon Me Buze Ne Gaz".
3. Video është e këngës "Me Shikon Me Buze Ne Gaz", por nuk këndohet nga Lule Merkuraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lule Merkulaj:


Komente 0