Luluja
Luluja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Jeton në
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Luluja është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 8 Korrik 2017, Luluja publikon videoklipin "Syt' E Saj". Më datë 10 Gusht 2017, Festi Sheges publikojnë videoklipin "Sonte Po Festojna", në bashkëpunim me Ana Vlora & Luluja. Më datë 2 Nëntor 2017, Luluja publikon videoklipin "Masmiri E Bojna", në bashkëpunim me Redioni. Më datë 19 Shkurt 2018, Luluja publikon videoklipin "Kcena". Më datë 2 Qershor 2018, Luluja publikon videoklipin "Pengu I Jetes", në bashkëpunim me Eleni Vass...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0