A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  120
  • Emri i Vërtetë:
  • Lumi Berisha
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Lumi B është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. LUMI B eshte nje reper ne grupin KAOS me shokun e tij Viganin. Ai ka shume kenge si: "S'PO DIHET CKA U BO", "WRONT" me MC Kreshen, "SUPERSTAR" ne bashkpunim me Aferdita Dreshaj, "CELE CADREN" me P.I.N.T, DJ Flow. Hiti me i ri eshte "President" dhe beri shperthim te madh ne rrjetet sociale. Beatin e kenges "President" e beri Strike Beatz dhe pika e nisjes u be nga DJ Blunt.Lumi eshte i martuar me Miranda Mehmetin dhe ka nje djale, Blini, i lindur ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

KAOS

Anëtar i labelit

REDBOX Entertainment

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Kiss Kiss
Makiato
Pse M’Le
Simpatia
Kalon
Hi Lumi
Power
Aha Aha
Kele
Djal Dukat


Përkthime (2)


Artistë Të Ngjashëm:

Elinel

Alidema

Mc Qoppa

Real Mc

Real 1

Big Wolf

Agon Amiga

Lil' Liri

Barooti

Tiki


Tags: Lumi B, Lumi Berisha, Lumib, Lumi-B, Lumi

Lumi B në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019