Më mbaj mend (për 1 muaj)


“Hi Lumi” Ndër Këngët Më Të Klikuara


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
[24-07-2015]
Lumi B, nga grupi tashmë i njohur “Kaos”, para disa ditëve ka publikuar këngën e tij më të re “Hi Lumi”. Një këngë me një tekst dhe stil të veçantë nga Lumi B u prit me një entuziazëm të madh nga fansat e këtij të fundit, njëkohësisht u komentua shumë edhe për tekstin dhe klipin e me këtë këngë Lumi ka arritur një klikueshmëri të madhe e siç duket ky projekt Lumit është duke i ecur mirë.

Një bashkëpunim tjeter i suksesshëm i Lumit ishte edhe ai me reperët Noizyn, Lil-Koli, Varrosi & Mc Kreshën.
 (Indeksonline)

      Lumi B - Hi Lumi [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet