Më mbaj mend (për 1 muaj)


Çka I Bën Lumi Gruas?


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
[29-09-2015]
Lumi B është reper i njohur, i cili ndonëse duket shpesh tip i lazdruar e që nuk ja ndjen fare, ai është tejet i përkushtuar ndaj familjes.
Lumi ka treguar se është më

se i dhënë ndaj djalit të tij dhe gruas, me të cilën shihet edhe në kafiteritë e kryeqytetit.

Lumi ka raste kur nuk e shpreh dashurinë vetëm me puthje e përqafime, por edhe duke i marrë erë flokëve të bashkëshortes.
 (Kosovarja)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet