Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lumi (Lumni Ukaj)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Lumni Ukaj
Lumi (Lumni Ukaj) është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rapp Dogg

Big-K

Mirsad Shabani

Juli

Slik

Sejdi Sejdiu

N-Ec A.K

Tha Answer

Erkan Kumanova

Gzim Roci

Tags: Lumi, Lumni Ukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet