Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lumnije Menxhiqi - Dashuri E Perjetshme

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuri E Perjetshme".
3. Video është e këngës "Dashuri E Perjetshme", por nuk këndohet nga Lumnije Menxhiqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lumnije Menxhiqi - Dashuri E Perjetshme  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/03/2019

2019-03-06T17:00:01+00:00Si zog shtegërar, murg i vetmuar
Jetoj me enderra qe u shuan,
Por nje dite prap, do te vijn
Te me pertrijne
Ref: Me prit me prit do te kthehem
Nga nje rruge e gjate
Dhe nje njemije here ne vdeksha
Perseri do ngjallem une per ty!
Vetem ty une kurr nuk mund t’tharroj

Ne syt e mi ti do te gjesh
Mallin qe djege e zhurit
Nje zemer qe rreh me dashuri
Vetem per ty

Ref: Me prit me prit do te kthehem
Nga nje rruge e gjate
Dhe nje njemije here ne vdeksha
Perseri do ngjallem une per ty!
Vetem ty une kurre nuk mund
Te t’harroj
Joo asnjeherë


Më Shumë Këngë Nga Lumnije Menxhiqi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet