Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lumnije Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Lumnije Ramadani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Ne vitin 1999 ka kenduar kengen per bombardimet e fshatit te vet Korishes me titullin "Me besoni". Ne at kohe, Lumnie Kukaj pastaj ne vitin 2009 u martua dhe murr mbiemrin e burrit Ramadani. Pastaj Vazhdoi me karieren profesionale duet me Nexhat Osmanin dhe Remzie Osmanin. Lumja ishte dhe antare e shoqates Kabashi ne Korish si soliste. tash e angazhuar me dasma dhe mbramje familijare. Më datë 30 Dhjetor 2011, Nexhat Osmani & Lumnije Ramadani p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥Live 2016 (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gresa Ahmeti

Viki (Violeta Lulgjuraj)

Adelina Spahija

Mia Morina

Elona Leka

Betime Zylali

Adelina Tahiri

Laura Krliu

Fortesa Hoti

Monika Salihu

Tags: Lumnije Ramadani, Lumnie Ramadani, Lumja, Lume, Lumnie Kukaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet