A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lumturije Drenovci (Laqja)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Residence:
  • Angli 
BIOGRAFIA: Lumturije Drenovci (Laqja) is a singer of Modern Traditional music. Më datë 27 Shtator 2017, Lumturije Drenovci (Laqja) publikon videoklipin "Sonte Flet Dashnia". Më datë 14 Shtator 2018, Lumturije Drenovci (Laqja) publikon videoklipin "Qaje Qaje". Teksti u shkrua nga Kreshnik Avdiu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Ardian Kastrati. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Engji Luma

Majlinda Bajrami

Qendresa Demaj

Dhurata Duka

Fjorela Forde

Ermira Memaj

Mirjeta Tershana

Shyhrete Reka

Alesia

Elhame Ahmetaj Guhelli


Tags: Lumturije Drenovci, Laqja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018