Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Luta është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava dhe popullore dasmash. Në vitin 2016, Luta publikon albumin "Sa Mire Bjen Tupani". Në vitin 2017, Luta publikon albumin "Live 2017"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Live 2017 (2017)

★★★★★

Sa Mire Bjen Tupani (2016)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Luta, Lutfti Fazliu

Komente 0